MUTANT CORE CAFFEINE

Mutant_Core_Caffeine_husarzlbl_pl.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Mutant
Kod produktu: 1093

Opis

Mutant Core Caffeine to rewelacyjny suplement silnie stymulujący Twój organizm! Już jedna dawka zapewni Ci niebywałe pobudzenie, zastrzyk energii i usprawnienie funkcji umysłowych! Mutant Core Caffeine to rewelacyjny suplement silnie stymulujący Twój organizm! Już jedna dawka zapewni Ci niebywałe pobudzenie, zastrzyk energii i usprawnienie funkcji umysłowych! Jeśli wiesz co oznacza dobry trening i zadowolenie z wykonanej pracy, to wyobraź sobie jeszcze bardziej intensywne uczucie! Jeżeli jednak do tej pory nie udało Ci się poczuć spełnienia, to spróbuj tego suplementu, a przekonasz się na ile Cię stać i co znaczy pobudzenie!

Plusy produktu:
• Czysta kofeina zawarta w suplemencie.
• Działa skutecznie zarówno na ciało, jak i umysł.
• Suplement przydatny nie tylko w sporcie.
• Efektywny w każdej dyscyplinie sportu.

Jak działa Mutant Caffeine i dlaczego jest idealnym suplementem dla Ciebie?

Mutant Caffeine przede wszystkim zawiera optymalną dawkę czystej kofeiny, bez żadnej ściemy. Jest to suplement uniwersalny, który z powodzeniem możesz wykorzystać bez względu na dyscyplinę sportu i cel treningowy. Obecnie kofeina jest jednym z najpopularniejszych stymulantów układu nerwowego, które to oczywiście są uznane za legalne i wielokrotnie przebadane. Zastosowanie suplementu Mutant Caffeine pobudzi Twój układ nerwowy, dzięki czemu odczujesz wzrost poziomu energii, jednocześnie poprawiając koncentrację i skupienie podczas wykonywanych ćwiczeń. Z tego względu idealnie sprawdza się przed treningiem. Jako stymulant układu nerwowego możesz wykorzystać suplement również do innych celów niż treningowe.

Zbliża się sesja? A może ciężko z rana Ci się dobudzić? Praca zmianowa wykańcza? Suplementy kofeinowe wydłużają czas czuwania, znosząc nieco zmęczenie i nie pozwalają zasnąć. Jest to szczególnie pożądane przez wiele osób – może i przez Ciebie – z samego rana, gdy późno kładziemy się spać lub potrzebujemy bardzo szybko się dobudzić. Ponadto zwiększają koncentracją i wpływają pozytywnie na pracę mózgu, dzięki czemu nauka np. do sesji idzie znacznie sprawniej. Mutant Caffeine może być wykorzystywany i skuteczny nie tylko jeśli chodzi o zastrzyk energii i pobudzenie… Ciężkie, intensywne treningi i silny nacisk mające prowadzić do rozwoju oraz wzrostu Twoich mięśni nierzadko powodują ból. Oczywiście odczucia bólowe nie musza być złe, a mogą sygnalizować coś dobrego. Nie znaczy to jednak, że uczucie jest przyjemne, prawda? Mówi się, że „jak boli to rośnie”.

Kofeina zwiększa odporność na tym tle i nasila działanie środków przeciwbólowych opartych np. na ibuprofenie czy ketoprofenie. Może być zatem wykorzystana także przy dolegliwościach bólowych wynikających oczywiście nie tylko z treningów. Co jeszcze można osiągnąć z Mutant Caffeine? Ogólne właściwości pobudzające, energetyczne i umysłowe odbijają się niezwykle pozytywnie na rezultatach treningowych, sprzyjając poprawie wytrzymałości oraz siły Twoich mięśni. Znacznie szybciej możesz poczynić postępy, jednocześnie dobrze się czując pod kątem psychicznym. Ponadto, suplement kofeinowy świetnie sprawdza się podczas redukcji tkanki tłuszczowej, gdzie kluczową rolę pełni szybkie tempo metabolizmu. Kofeina przyspiesza przemianę materii. Zgodnie z badaniami, nasila także procesy termogenezy, dzięki czemu znacznie ułatwi Ci spalanie nadmiernych ilości tkanki tłuszczowej. Suplement uniwersalny – Mutant Caffeine!

  • Pobudzi Twój układ nerwowy
  • Wydłuży czas czuwania
  • Poprawi możliwości umysłowe, koncentrację i skupienie
  • Zwiększy poziom energii
  • Wpłynie pozytywnie na rezultaty siłowe i wytrzymałościowe
  • Pobudzi procesy związane z termogenezą, ułatwiając spalanie tkanki tłuszczowej
  • Podkręci tempo przemiany materii
  • Odpowiednio nastroi przed treningiem i pozwoli wykonać bardziej intensywną pracę

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl